Sanal Gerçek Gözlüğü İle Bilgisayar Oyunlarını Oynamak

Herkese merhaba arkadaşlar bugün sizlere sanal gerçeklik gözlüğünüz ile bilgisayar oyunlarını nasıl oynarsınız onu anlatacağım. Artık hayatımızın bir parçası olmak üzere olan sanal gerçeklik gözlüğünde bir zaman sonra telefon oyunları canımızı sıkıyor, bizde bilgisayar oyunlarını gözlüğümüz ile oynamak istiyoruz ve şimdi bunu nasıl yapacağımızı göreceğiz 🙂

Öncelikle bize yardımcı olacak programı telefonunuza ve bilgisayarınıza indirmelisiniz.

Bilgisayar da indirmek için tıkla

Telefonunuza indirme linkleri.

 

app_store

 

playbadgeborder

 

Ios kullanıcıları arkadaşlara biraz kötü haberim var maalesef tek seferde 10 dakika kullanabiliyoruz örneğin oyun oynarken 10 dakikada bir tekrar başlatmanız gerekmekte. Bu olayı android de olduğunu sanmıyorum nasıl olsa uygulamada lite yazıyor.

 

Hemen bekletmeden nasıl yapacağımızı anlatayım. Programı hem bilgisayarınıza hemde telefonunuza indirdikten sonra açıyorsunuz. Daha sonra isterseniz usb kablonuzu bağlarsınız, isterseniz bilgisayarınız ve telefonunuzun ortak interneti ile bağlanırsınız veya trinusu açtığınızda yeni gelen bir wifi ağı olacaktır adı trinus dur ve şifresi eğer siz değiştirmediyseniz “mypassword” olarak ayarlanmıştır.

51

Bağlantınızı oluşturunca telefonda ve bilgisayarda çıkan üçgen güç tuşuna tıkladıktan sonra bağlantınız açılacaktır. (Resim bilgisayar ekranını telefonda gösteren bir kare)

52

IMG_4719

Bu konuda anlatmış olmadığım veya aklınızda kalan bir soru olursa yorum kısmından bana yazabilirsiniz 🙂

Bunuda Okuyabilirsin  VR World Sanal Gerçeklik Gözlüğü İncelemesi

Sanal Gerçek Gözlüğü İle Bilgisayar Oyunlarını Oynamak” için 4 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir