Ne Tür Site Açmalıyım?

Ne Tür Site Açmalıyım?

Merhabalar bildiğiniz üzere hepimizin aklında bir “Ne tür site açmalıyım?” sorusu olmuştur. Bende bu konuya dayanarak bildiğim şeyleri anlatacağım. Öncelikle Çok kazanç olacağı için site açma işene girilmez. Zaten çok kazandıran site türü de yoktur bence, siz bu siteye ne kadar emek verir, ne kadar kaliteli içerik üretir ve kendinize iyi bir kitle oluşturduğunuzda iyi bir kazanç alırsınız.

Çok kazanan bir site gördünüz hemen gidip onu açmamanızı tavsiye ederim. Çünkü artık onun piyasası bir yere gelmiş. Siz bu site gibi aynısını açar ve aynı içerik üretirseniz o sizden bir tık daha üstte olur.

Neyse artık konumuza dönelim. Sitenizi açarken önce kendinize bir soru sorun: “Ben hangi alanda daha iyiyim?” Örneğin: Moda mı?, Spor mu?, Bilim mi?, Teknoloji mi? ya da Yemek paylaşımları mı? Kendinize göre alanınızı seçin. Tamam moda dan iyi anlıyorsunuz.. Hiç düşünmeden kendinize bir moda sitesi açın. Kendinize özgün yazılar yazın ve kopyala yapıştır mantığıyla çalışmayın. Belki size kolay gelebilir fakat sizin yazıyı aldığınız siteden aşağıda olursunuz. Ve sadece vaktinizi harcamış olursunuz.

Sizlere tavsiyem her zaman kendiniz olun.. O daha çok kazanırmış bende aynısından yapayım demeyin..

Her türlü sorunlarınız ve sorularınız için bana yorum kısımından veya yukarıdan ulaşabilirsiniz..

Bunuda Okuyabilirsin  "ARAMAMOTORU.COM" 5.SEO Eğitimine Katılıyorum

Ne Tür Site Açmalıyım? Yazısına 7 Yorum Yapılmış

  1. Halil Esen

    Bence Saglamindir.net gibi bir site açabilirsin

  2. Kesinlikle doğru demişsiniz. Herkes uzman olduğu konuda site açmalı yoksa boşa zaman kaybı olur.

  3. Eminim ki bir kişi kendine hangi alanda uzmanım ya da daha bilgiliyim sorusunu yöneltirse, o alanda daha başarılı olabilir. Kopyala yapıştır ile bir yere gelinmez.

  4. Teşekkür ederim yeni başlayan kişiler için rehber olabilir , elinize sağlık .

  5. Sağol. Fikirlerini dikkate alıcam.Benim de araştırdığım bir konu. İyi oldu öneriler verdiğin.

  6. Bu işe yeni başlıyan bir kişi kendine en çok bu soruyu sorar ne tür bi site açmalıyım benım buna cevabim en iyi olduğun alanda site açman.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir